Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli internet hizmeti sunuyoruz!

Türkiye'nin tüm il ilçelerinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz...

Kablosuz Projeler

Fabrika sahası, Şantiye, E-Ofis, Otel, Hastane, Okul Yerleşkesi, Park-Bahçe Alanlarındaki Kablosuz Altyapı Projelerinizi Anahtar Teslimi Tamamlıyoruz..

Fabrikanızın idari ve üretim kısmında yer alan ve kablosuz teknoloji ile çalışan bilgisayar, el terminali vb. cihazlarınızın sorunsuz çalışmasının işletmenizin verimliliği açısından son derece önemli olduğunun farkındayız. Kablosuz teknolojiyi destekleyen bu cihazlarınız, Access Point (Kablosuz Erişim Noktası) cihazlarına ihtiyaç duyar. Access Point cihazlarının marka model seçimi, doğru konfigürasyonu ve konumlandırma işlemleri profesyonel planlama gerektiren önemli projelerdir. Yaşanabilecek aksaklıklar, firmanıza mali açıdan yük bindirecektir. Yapınıza göre kullanılacak Access Point cihazlarının daha pahalı olması, daha iyi çözüm sağlayacağı anlamına gelmemektedir. Bu noktada önemli olan detay ise; size öncelikle ihtiyacınıza göre doğru ürünlerin sunulmasıdır. Bazı projelerin, size sunulan meşhur markaların cihazları ile maalesef x2 ve x3 maliyetle sonuçlandırıldığını gözlemlemekteyiz. Aynı şekilde birbirini gören birden fazla binanızın kablosuz teknoloji ile bağlanarak, yönetimi tek noktadan yapabilmeniz, tek noktadan aldığınız internet hizmetini diğer binalarınızda da kullanabilmeniz mümkündür. Point to Point (Noktadan Noktaya) ve Point to Multipoint (Tek Noktadan Çok Noktaya) radyolink cihazları ile projenizi anahtar teslimi sonlandırıyoruz. Dilerseniz sonrasında 7/24 teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Paylaşımlı ofis seçeneği sunan e-ofis firmalarının da verdiği en önemli hizmetlerden biri de; internet ve bu internetin bina içerisinde kablolu-kablosuz olarak müşterilerine sunulmasıdır. Kiralama yapan firmaların aradığı ana kriterlerlerden biri olan internet yanında, IP yazıcı-tarayıcı gibi ekipmanlardan sorunsuz işlem yapılabilmesi, 5651 sayılı kanun gereği kullanıcı logları ve ofiste yer alan firmaların hem kablolu hem de kablosuz olarak birbirinden bağımsız (farklı networkte) çalışması son derece önemlidir. Bu kapsamda; Router, Switch, Access Point cihazları seçimi ve doğru konumlandırılması; 5651 sayılı kanun gereği olması gereken log sunucusunun kurulumu, kablolu-kablosuz network konfigürasyonuyla ofis içindeki firmaları ayrıştırma, kullanıcı-şifre-SMS ile sisteme girebilme, tüm bunları yazılım panelinden yönetme imkanı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan yüksek hızdaki Metro Ethernet İnternet Hizmetini de çok uygun fiyatlarla FilikaNet farkıyla sunabilmekte, böylece uçtan uca tek firma olarak destek sağlayabilmekteyiz.

Yine Otel ve Hastaneler, internetin yoğun kullanıldığı, bina içi cihazların da aynı network (ağ) üzerinde verimli çalışması gerektiği binalardır. Yapının özelliklerine göre Access Point (Kablosuz Erişim Noktası) cihazlarının seçimi, konumlandırması, kullanıcı-şifre-SMS veya T.C.Kimlik doğrulaması ile kullanımı, tek merkezden yönetimi ve yüksek hızda internet hizmetini de FilikaNet olarak E-Ofis firmalarına sunabilmekteyiz.

Okul yerleşkesinde fakülteler arasında iletişim ile birlikte yerleşke içerisinde öğrencilerin internet kullanımı için kablosuz bağlantı (hotspot) hizmeti verilebilmektedir. Aynı şekilde bazı belediyelerin de vatandaşın kullanımı için kablosuz internet hizmeti verdiği bilinmektedir. Kullanıcı doğrulama yazılımı ve yine kanun gereği log kaydı sunucu kurulumu, Access Point seçimi ve konumlandırması, konfigürasyonu işlemlerini kapsayan projeniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Avantajları
  • Profesyonel Danışmanlık
  • Projeye Göre En Doğru Ürün Seçimi
  • Doğru Kurulum ve Konfigürasyon
  • Merkezi Yönetim ile Yüksek Verimlilik
  • Anahtar Teslimi Devreye Alma
  • 7/24 Profesyonel Destek Seçeneği
  • Talep ve İhtiyaçlara Göre Proje Sürdürülebilirlik Desteği
  • Tüm Türkiye'de Hizmet Verilebilirlik
  • Yeni Projelerinizde Ekstra İndirim Uygulaması