7/24 Hizmetinizdeyiz!

İster Bireysel, İster Kurumsal.. Tüm internet ve kablosuz altyapı projeleriniz için TEK NOKTADAN çözüm Filika'da..

HAKKIMIZDA

Kablolu ve kablosuz internet hizmetlerimiz ile
şimdi Türkiye`nin tüm İl ve İlçelerindeyiz...

 

FİLİKA İNTERNET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş., Bireysel ve Kurumsal internet ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından "İnternet Servis Sağlayıcısı (iSS) olarak yetkilendirilmiş bir Telekomünikasyon firmasıdır. Kablolu internet network aktif yönetim sistemlerimiz yedekli olarak dizayn edilmiş ve 7/24 izlenmektedir. Kablosuz altyapimizda da her türlü olumsuz hava koşullarında test edilen dünyanın en iyi kablosuz iletişim teknolojisine sahip cihazlar kullanılmakta olup, profesyonel network sistemleri ile entegre edilmiştir.

2021 yılında yapmış olduğumuz anlaşmalar ile Türkiye'de tüm il ve ilçelerde kablolu internet hizmetimiz devreye alınmıştır. Adsl, Vdsl, Fiber internet talepleri kısa sürede işleme alınarak bağlantı sağlanmaktadır.

Kurumsal Ofis, Otel, Hastane, Yurt, Fabrika, Okul, E-Ofis gibi internetin yoğun kullanıldığı yerlerde yüksek hızda METRO ETHERNET İNTERNET Hizmeti, tek noktadan yönetim yazılımı ve 5651 sayılı kanun gereği log kayıtlarının tutulması dahil tüm sistemin kurulumlarını yapabilmekteyiz.

Aynı zamanda tüm Türkiye'de, birbirini gören ek bina, fabrika, şube, depo, şantiye vb. yapılar arasında kablosuz iletişim projelendirmelerini anahtar teslimi gerçekleştirmekteyiz.

 

Neden mi Tercih Ediliyoruz?


Erişebilirlik

Santral ve Müşteri Hizmetleri hatlarımızı arayabilir, sesli mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca 0(850)3031957 hattımıza WhatsApp veya destek@filika.net.tr e-posta adresimize yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz..


Güclü Altyapı

İnternet altyapımızda ve kablosuz erişim projelerinizde sorun yaşamamanız için her türlü olumsuz koşullarda test edilen üst düzey cihaz ve network ekipmanları kullanırız.


Hızlı Destek

7 gün 24 saat çağrınız bize ulaştığı anda çözümlemek adına hemen işleme alır, sonrasında mutlaka geri bildirim yaparız. Destek süremizi sektör standartlarından daha kısa tutmaya çaba sarf ederiz.


Teknik Yeterlilik

Altyapımız, networking ve kablosuz iletişim teknolojileri konusunda uzman danışman ve teknisyenler tarafından yönetilmekte. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı cihazları sahalarımızda sürekli test ediyoruz.