NEDEN BİZ?

FİLİKA İNTERNET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş., bireysel ev kullanıcıları, ofis ve fabrikaların kullanımına yönelik internet ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından "İnternet Servis Sağlayıcısı" (İSS) olarak yetkilendirilmiş bir teknoloji firmasıdır. Kablolu internet network aktif yönetim sistemlerimiz yedekli olarak dizayn edilmiş ve 7/24 izlenmektedir. Kablosuz altyapımızda da her türlü olumsuz hava koşullarında test edilen dünyanın en iyi kablosuz iletişim teknolojisine sahip cihazlar kullanılmakta olup, profesyonel network sistemleri ile entegre edilmiştir. 2021 yılında yapmış olduğumuz anlaşmalar ile Türkiye'de tüm il ve ilçelerde kablolu internet hizmetimiz devreye alınmıştır.. Adsl, Vdsl, Fiber internet talepleri kısa sürede işleme alınarak bağlantı sağlanmaktadır.. Aynı zamanda tüm Türkiye'de; birbirini gören ek bina, fabrika, şube, depo, şantiye vb. yapılar arasında kablosuz iletişim projelendirmelerini anahtar teslimi gerçekleştirmekteyiz.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Santral ve Müşteri Hizmetleri hatlarımızı arayabilir, sesli mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca 0(850)3031957 hattımıza WhatsApp veya destek@filika.net.tr e-posta adresimize yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz..

PROFESYONEL ALTYAPI

İnternet altyapımızda ve kablosuz erişim projelerinizde sorun yaşamamanız için her türlü olumsuz koşullarda test edilen üst düzey cihaz ve network ekipmanları kullanırız.